Producenci
Long Man Tea&Save the Planet 0

 

 

 

             

 

Miło nam poinformować, że współpracujemy z firmą Save the Planet, która oferuje nasze produkty na swojej stronie internetowej  https://shop.savetheplanet.pl/pol_m_FOOD_HERBATY-I-KAWY-240.html 

 

Wybierając naszych partnerów handlowych staramy się szukać firm, dla których ważne są takie wartości jak ekologia, recycling, less waste oraz biodegradowalność. Przykładanie wagi do pochodzenia produktów, czy są one lokalne oraz jakiej jakości. Wierzymy w ideę małych kroków oraz, że współpracując ze sobą przedsiębiorcy są w stanie zmieniać nasze codzienne wybory i nawyki na lepsze dla dobra naszej planety.

 

Bardzo nam miło, że firma Save the Planet obdarzyła nas zaufaniem i poprosiła o stworzenie serii herbat na bazie naszych już istniejących mieszanek herbat w 100 % naturalnych. Przy konfekcji oraz transporcie kładziemy nacisk na zasadę less waste oraz plastic free.

Aromat a aromat naturalny 0
Aromat a aromat naturalny

Czy zwracasz uwagę na skład znajdujący się na opakowaniu zanim kupisz dany produkt? Dbasz o zdrowie i chcesz dbać o zdrowie swoich bliskich. Chcesz jak najlepiej. Ale rynek nadal próbuje przemycić za pomocą trików marketingowych różne treści i produkty, które choć ładnie się nazywają zawierają coś co nie koniecznie powinno znaleźć się na stole rodziny dbającej o zdrowie. Sztuczne aromaty spożywcze lub również tzw. identyczne z naturalnymi.

 

czytaj całość »
Herbaty mrożone 0
Herbaty mrożone

Herbata mrożona jest doskonałym rozwiązaniem na lato. Zdrowa i orzeźwiająca doskonale poprawia samopoczucie w upalne dni.

Przedstawiamy propozycję na stworzenie kilku herbacianych napojów.

W podanych przepisach używamy naszych herbat kraftowych Long Man Tea.

czytaj całość »
Jak parzyć herbatę? 0
Jak parzyć herbatę?

Wiele osób pyta nas jak parzyć herbatę oraz jaki sposób parzenia jest najlepszy.

Przyjrzyjmy się więc kolejnym czynnikom istotnym dla parzenia tego najpopularniejszego napoju świata.

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl