Dla biznesu

Dla gastronomii

Mamy doświadczenie  we współpracy z gastronomią i rozumiemy jej naturę. Wiemy, że na sukces składa się wiele czynników, dajemy gotowe rozwiązania, dostosowujemy ofertę do profilu działalności i potrzeb naszych klientów. Oferujemy herbatę w dobrej cenie dobraną pod potrzeby rynku HoReCa.

Starannie wybieramy naszych dostawców i dbamy o powtarzalną jakość herbaty. Wspieramy akcesoriami do parzenia i prezentacji oraz konsultacjami. Tworzymy mieszanki pod indywidualne zamówienia.

Dla biur

Do specyfiki pracy w biurze najbardziej pasuje herbata w torebkach. W ofercie mamy wersję bardziej ekonomiczną oraz reprezentacyjną – każda torebka zapakowana jest indywidualnie do saszetek, które efektownie prezentują się koło filiżanki lub w naszym prezentatorze.

Akcesoria dla biur

Mamy szeroką ofertę akcesoriów (filiżanki, kubki, dzbanki, zestawy porcelny etc.). Pomożemy dobrać najlepszą dla twojego biznesu ofertę

 

Dzięki temu, że w naszej manufakturze sami konfekcjonujemy herbatę nasza oferta jest elastyczna, a termin realizacji jest bardzo krótki. Ponadto herbaty są pakowane małymi partiami co gwarantuje ich świeżość.

Jak zamawiać

Po zarejestrowaniu się przez nasz formularz dla firm otrzymają Państwo dostęp do atrakcyjnych cen.

Zniżki przysługują gdy jednorazowe zamówienie wynosi 150 zł netto. Darmowa przesyłka od 200 zł netto.

http://longmantea.pl/pl/reg

Wszelkie informacje dostępne są pod nr tel. 696 514 744 lub przez mail sales@longmantea.com

 

Zapraszamy do współpracy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl