O nas

 

 

Jesteśmy firmą, dla której jakość własnego produktu jest najważniejsza.

Nasz zespół składa się z niewielkiej grupy osób, które łączy zamiłowanie do herbaty - uwielbiamy herbatę odkrywać, pić i dzielić się nią z innymi.

Dbałość o jakość to podstawa naszej pracy. Sprowadzamy herbatę tylko  najwyższej jakości. Sami tworzymy mieszanki owocowe używając głównie składników pozyskanych z lokalnych upraw np.jabłek z okolicznych sadów i suszarni.

Torebki do bezpośredniego parzenia, w których znajduje się herbata wykonane są z materiału pochodzenia roślinnego, bielonego tlenem, nie zawierają nylonu ani innych tworzyw syntetycznych.
Sami opracowujemy receptury naszych herbat i naparów. Mieszamy je małymi partiami i regularnie kontrolujemy ich jakość tak, aby mieć pewność, że otrzymacie tylko to, co najlepsze.

Inspiracją dla naszej marki stała się figura Long Man’a z Wilmington - wycięta setki lat temu w kredowych wzgórzach miejscowości Wilmington w hrabstwie Sussex. Dla nas, miłośników herbaty stało się inspiracją do stworzenia marki herbaty, która łączy cechy brytyjskiej prostoty, a jednocześnie ponadczasowej, minimalistycznej elegancji.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl